lastele ja KUNI 15-AASTASTELE noortele

REGISTREERIMINE UUTESSE, JAANUARIS ALUSTAVATESSE LASTE GRUPPIDESSE AVATAKSE 1. DETSEMBRIL.


KÄIMASOLEVAD LASTE KURSUSED:

Grupp A1, algajad

  • 4–6-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 16:00–16:45
  • tundidega alustame 8. septembril, lõputund on 8. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 12 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 150 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 45 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp A2, algajad
  • 4–6-aastased, 1x nädalas 45 minutit, esmaspäeviti kell 16:30–17:15
  • tundidega alustame 9. septembril, lõputund on 9. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 12 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 150 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 45 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp B1, algajad
  • 7–9-aastased, 2x nädalas 45 minutit, esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14:30–15:15
  • tundidega alustame 9. septembril, lõputund on 11. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 24 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 210 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 60 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp B2, algajad
  • 7–9-aastased, 2x nädalas 45 minutit, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 09:30–10:15
  • tundidega alustame 10. septembril, lõputund on 12. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 24 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 210 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 60 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp B4, algajad
  • 7–9-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 15:00–15:45
  • tundidega alustame 8. septembril, lõputund on 8. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 12 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 150 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 45 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp BC5, algajad
  • Downi sündroomiga lapsed, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 14:00–14:45
  • tundidega alustame 8. septembril, lõputund on 8. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 12 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 100 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 25 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp D1, algajad
  • 13–15-aastased, 1x nädalas 90 minutit, pühapäeviti kell 17:00–18:30
  • tundidega alustame 8. septembril, lõputund on 8. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 24 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 210 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 60 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)
Grupp D2, algajad
  • 13–15-aastased, 1x nädalas 90 minutit, reedeti kell 16:30–18:00
  • tundidega alustame 20. septembril, lõputund on 13. detsembril
  • kursuse tasu (kokku 24 akadeemilist tundi): 
    • korraga tasudes 210 eurot / igakuiselt tasudes (neljas osas) 60 eurot
    • pillirent kogu kursuse ajaks 30 eurot (7,5 eurot kuus)