lastele ja KUNI 15-AASTASTELE noortele

LASTE KITARRIKURSUSED: SÜGIS-TALV 2020

UUS! Grupp A1, 4–6-aastased algajad (kohad täis)
  • üks kord nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 18:00–18:45, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 6. septembril, lõputund on 6. detsembril (tundi ei toimu 18. ja 25. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 180 eurot, igakuiselt tasudes 4x50 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks on tasuta

UUS! Grupp B1, 7–9-aastased  algajad (kohad täis)
  • üks kord nädalas 60 minutit, kolmapäeviti kell 14:00–15:00, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 9. septembril, lõputund on 9. detsembril (tundi ei toimu 21. ja 28. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 240 eurot, igakuiselt tasudes 4x65 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks (september–detsember) 24 eurot

UUS! Grupp B5, 8–11-aastased algajad
(kohad täis)
  • üks kord nädalas 60 minutit, pühapäeviti kell 14:30–15:30, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 6. septembril, lõputund on 6. detsembril (tundi ei toimu 18. ja 25. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 240 eurot, igakuiselt tasudes 4x65 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks (september–detsember) 24 eurot

UUS! Grupp D1, 12–15-aastased algajad (kohad täis)
  • üks kord nädalas 60 minutit, kolmapäeviti kell 16:30–17:30, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 9. septembril, lõputund on 9. detsembril (tundi ei toimu 21. ja 28. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 240 eurot, igakuiselt tasudes 4x65 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks (september–detsember) 24 eurot

JÄTKUKURSUS: Grupp A2, 5–6-aastased
  • üks kord nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 17:00–17:45, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 6. septembril, lõputund on 6. detsembril (tundi ei toimu 18. ja 25. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 150 eurot, igakuiselt tasudes 4x40 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks on 20 eurot

JÄTKUKURSUS: Grupp B3, 8–10-aastased
  • üks kord nädalas 60 minutit, kolmapäeviti kell 15:15–16:15, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 9. septembril, lõputund on 9. detsembril (tundi ei toimu 21. ja 28. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 200 eurot, igakuiselt tasudes 4x55 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks 20 eurot

JÄTKUKURSUS: Grupp B4, 7–10-aastased
  • üks kord nädalas 60 minutit, pühapäeviti kell 13:15–14:15, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 6. septembril, lõputund on 6. detsembril (tundi ei toimu 18. ja 25. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 200 eurot, igakuiselt tasudes 4x55 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks 20 eurot

JÄTKUKURSUS: Grupp C3, 10–12-aastased
  • üks kord nädalas 60 minutit, esmaspäeviti kell 13:00–14:00, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 7. septembril, lõputund on 7. detsembril (tundi ei toimu 19. ja 26. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 200 eurot, igakuiselt tasudes 4x55 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks 20 eurot

JÄTKUKURSUS: Grupp D2, 11–15-aastased
  • üks kord nädalas 60 minutit, pühapäeviti kell 15:45–16:45, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 6. septembril, lõputund on 6. detsembril (tundi ei toimu 18. ja 25. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 200 eurot, igakuiselt tasudes 4x55 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks 20 eurot

JÄTKUKURSUS: Grupp D3, 11–15-aastased
  • üks kord nädalas 60 minutit, reedeti kell 17:15–18:15, õpetaja Julia Reinman
  • tundidega alustame 11. septembril, lõputund on 11. detsembril (tundi ei toimu 23. ja 30. oktoobril)
  • kursuse tasu (kokku 12 x 60 min = 16 akadeemilist tundi): ühekordselt tasudes 200 eurot, igakuiselt tasudes 4x55 eurot
  • pillirent kogu kursuse ajaks 20 eurot



MÖÖDUNUD KURSUSED LASTELE:

Grupp A1, suvine jätkukursus  
  • 4–5-aastased, 1x nädalas 45 minutit, teisipäeviti kell 15:30–16:15
Grupp B1, suvine jätkukusus

  • 7–9-aastased, 1x nädalas 45 minutit, emaspäeviti kell 14:30–15:15
Grupp B3, suvine jätkukursus

  • 7–10-aastased, 1x nädalas 45 minutit, esmaspäeviti kell 15:30–16:15
Grupp D1, suvine jätkukursus

  • 12–15-aastased, 1x nädalas 45 minutit, esmaspäeviti kell 16:30–17:15
_________________________________________


Grupp A1, algajate jätkukursus: 12.01–12.04.2020
  • 4–5-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 17:00–17:45
Grupp A2, algajate jätkukursus: 12.01–12.04.2020

  • 6-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 18:00–18:45
Grupp B1, algajate jätkukursus: 06.01–08.04.2020

  • 7–9-aastased, 2x nädalas 45 minutit, emaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14:00/14:30
Grupp B2, algajate jätkukursus: 07.01–09.04.2020

  • 7–9-aastased, 2x nädalas 45 minutit, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 09:30–10:15
Grupp B4, algajate jätkukursus: 12.01–12.04.2020

  • 7–10-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 16:00–16:45
Grupp B5, algajate jätkukursus: 12.01–12.04.2020

  • Downi sündroomiga lapsed, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 13:15–14:00
Grupp C1, algajad: 08.01–08.04.2020
  • 11–13-aastased, 1x nädalas 45 minutit, kolmapäeviti kell 15:30–16:15
Grupp C2, edasijõudnud: 06.01–06.04.2020

  • varem kitarrimängu õppinud 9–12-aastased, 1x nädalas 45 min, esmasp. 15:45–16:30
Grupp D1, algajate jätkukursus: 12.01–12.04.2020

  • 12–15-aastased, 1x nädalas 90 minutit, pühapäeviti kell 14:15–15:45
Grupp D2, algajate jätkukursus: 10.01–10.04.2020

  • 12–15-aastased, 1x nädalas 90 minutit, reedeti kell 16:30–18:00
-------------------------------------------------


Grupp A1, algajad: 08.09–08.12.2019
  • 4–6-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 16:00–16:45
Grupp A2, algajad: 09.12–09.12.2019

  • 4–6-aastased, 1x nädalas 45 minutit, esmaspäeviti kell 16:30–17:15
Grupp B1, algajad: 09.09–11.12.2019

  • 7–9-aastased, 2x nädalas 45 minutit, esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14:30–15:15
Grupp B2, algajad: 10.09–12.12.2019

  • 7–9-aastased, 2x nädalas 45 minutit, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 09:30–10:15
Grupp B4, algajad: 08.09–08.12.2019

  • 7–9-aastased, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 15:00–15:45
Grupp BC5, algajad: 08.09–08.12.2019
  • Downi sündroomiga lapsed, 1x nädalas 45 minutit, pühapäeviti kell 14:00–14:45
Grupp D1, algajad: 08.09–08.12.2019
  • 13–15-aastased, 1x nädalas 90 minutit, pühapäeviti kell 17:00–18:30
Grupp D2, algajad: 20.09–13.12.2019
  • 13–15-aastased, 1x nädalas 90 minutit, reedeti kell 16:30–18:00