Guitariumi ruumides tegutsevad ka Ukuleletuba (õpetaja Joosep Sang) ja klaveristuudio Pianoruum (õpetaja Svetlana Jõgi).

UKULELETUBA
KONTAKT:
JOOSEP SANG
+372 5296341
sangjoosep@gmail.com

Joosep Sang õpetab lastele ja täiskasvanutele ukulelet ning juhendab 25-liikmelist Eesti Ukuleleorkestrit. Ta on õpetanud ukulelet ka arvukatel kursustel, koolitustel ja töötubades. Lisaks juhendab ta 35-liikmelist orkestrit Saku Mandoliinid ning osaleb mitmes ansamblis, mängides erinevaid keelpille (ukulele, mandoliin, bass jt).

Joosep on õppinud Georg Otsa muusikakoolis muusikateooriat ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikateadust. Ta oli pikka aega Eesti Rahvusmeeskoori laulja, praegu töötab ta lisaks õpetajaametile ka Klassikaraadio saatejuhina ja ajakirja Muusika toimetajana. Ta on olnud kahe viimase laulu- ja tantsupeo Rahvamuusikapeo näppepillide liigijuht, tõlkinud ja toimetanud mitmeid muusikaraamatuid ning loonud teatrilavastustele muusikat ja helikujundusi.


PIANORUUM
KONTAKT:
SVETLANA JÕGI
+372 56644053
svetlana@pianoruum.ee
Veebileht: https://pianoruum.ee/et/

Svetlana Jõgi lõpetas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) magistrantuuri 2008. aastal klaveripedagoogika erialal. Oma pedagoogilist teekonda alustas ta klaveriõpetajana 2005. aastal Rae Huvikoolis ning alates 2006. aastast töötab ta Tallinna Muusikakoolis.

Pedagoogilise praktika kõrval tunneb Svetlana huvi teadusliku tegevuse vastu, võttes osa erinevatest interpretatsioonipedagoogilistest ja üldpedagoogilistest konverentsidest. Svetlana uurimisvaldkond on laste ja täiskasvanute klaverimängu gruppiõppe meetodid.



GUITARIUMI KOOSTÖÖPARTNERID

Guitarium on Eesti Erahuvialakoolide Liidu liige. Eesti Erahuvialakoolide Liit on erahuvialakoole ühendav avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, kuhu kuuluvad erinevaid valdkondi esindavad erahuvialakoolid Põlvamaalt Harjumaani. Meie liikmete tegevusvaldkonnad on kaunid kunstid, animatsioon, tants, robootika, arhitektuur, eelkooliealiste haridus ja tsirkus.



Guitarium on Eesti Muusikakoolide Liidu liige. Eesti Muusikakoolide Liit on mittetulundusühing, mis ühendab 89 muusika-ja kunstidekooli üle Eestimaa. Liidu põhilised tegevusvaldkonnad on õppematerjalide koostamine ja tootmine, õpilaskonkurssite korraldamine, õpetajate täienduskoolituse korraldamine, koolide huvide esindamine haridusministeeriumi töögruppides ja koostöö kultuuritöötajate ametiühinguga. Eesti Muusikakoolide Liit on Haridus- ja Teadusministeeriumi strateegiline partner muusika huvivaldkonnas ning on Euroopa Muusikakoolide Liidu (EMU) liige.


IS Music Team
on Guitariumi hea koostööpartner. Rävala puiesteel asuvast poest saavad Guitariumi õpilased 10% soodustust. Enne pilli ostmist konsulteeri oma kitarriõpetajaga.


Guitariumi pillipargi eest kannab parimat hoolt kitarrimeister Kaur Kukkur Woodwork Studiost.