JULIA REINMAN, kitarriõpetaja

Julia on õppinud kitarriõpetajaks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA), kus ta omandas 2007. aastal magistrikraadi interpretatsioonipedagoogikas. Ta on töötanud mitmes koolis, sealhulgas Tallinna Muusikakeskkoolis, Saku Muusikakoolis, Tallinna Muusikakoolis ja Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis (viimases õpetab ka praegu). Paljud tema õpilased on esinenud edukalt üleriigilistel ja rahvusvahelistel konkurssidel ning mitmed on jätkanud oma teed professioonalse muusiku ja kitarriõpetajana. Julia on juhendanud EMTA kitarritudengite pedagoogilist praktikat ja lõputöid ning viinud läbi kitarriõpetajate koolitusi koostöös EMTA Täienduskoolituskeskusega. 

Aastatel 2005–2010 oli Julia Tallinna Kitarrikvarteti liige, ansamblikaaslasteks Heiki Mätlik, Kristo Käo ja Jorma Puusaag. 2008–2013 juhtis ta Eesti Kitarriseltsi tegevust, korraldades mitmeid festivale, konkursse, pillimängulaagreid ja õpetajate seminare. Ta on olnud kitarriõpilaste konkursside žüriiliige, koostanud Eesti Muusikakoolide Liidu jaoks klassikalise kitarri ainekava ning tõlkinud ingliskeelseid kitarriõpikuid iseõppijaile (kirjastused Sinisukk ja Tänapäev).

Julia õppinud ka kultuurikorraldust ning tegutsenud balleti, ooperi ja teiste muusikateatri projektide produtsendina. Suur huvi täiskasvanute õpetamise vastu on teda nüüdseks viinud Tallinna Ülikooli õppima andragoogikat.


KAJA KAUS, rütmikaõpetaja

Kaja on Guitariumi rütmika ja loovliikumise õpetaja, kes aeg-ajalt tuleb nii meie kõige pisemate õppijate kui ka täiskasvanute kitarritunde aktiivsemaks ja põnevamaks muutma.

Kaja lõpetas 2012. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikapedagoogika magistrantuuri. Jazz-muusika laulu ja rütmipedagoogika eriala on ta lisaks õppinud Malmö Muusikaakadeemias Rootsis, Trieste Konservatooriumis Itaalias ja Tónlistarskóla FÍH's Islandil. Samuti on ta läbinud lugematul hulgal täienduskoolitusi nii Eestis kui ka Hollandis, Rootsis ja Saksamaal.

Kaja on töötanud jazz-pop laulu, klaverisaate ja solfedžo õpetajana Põltsamaa muusikakoolis, mille kasvandik ta ka ise on. Ta on töötanud lasteaedade muusikaõpetajana ning andnud olulise panuse mudilaste muusikaõppe materjalide koostamisel. 2011. aastast on Kaja viinud läbi EMTA Täienduskoolituskeskuse rütmikakoolitusi lasteaia ja üldhariduskooli muusikaõpetajatele ning 2013. aastast on ta olnud EMTA lektor (õppeaine "Rütmika üldhariduskoolis"). 2012. aastal asus Kaja tööle Jakob Westholmi Gümnaasiumi muusikaõpetajana ning 2013–2017 oli ta Jakob Westholmi Koolituskeskuse Muusikaosakonna juhataja.

Kajale on omistatud mitmeid tunnustusi ja autasusid. 2010. aastal oli ta Heino Kaljuste nimelise stipendiumi laureaat. Tallinna Haridusamet omistas Kajale tiitli Noor Õpetaja 2015. Kaja suurim kirg ongi muusika. Tema huvide hulka on kuulunud musitseerimine puhkpilliorkestris saksofonil ja kammerorkestris viiulil ning laulmine erinevates koorides. Ta liitub meeleldi erinevate muusikaliste algatustega. Lisaks meeldib Kajale tegeleda fotograafiaga ning käia jooksmas ja joogas.


JOOSEP SANG, ukuleleõpetaja

Joosep Sang õpetab lastele ja täiskasvanutele ukulelet ning juhendab 25-liikmelist Eesti Ukuleleorkestrit. Ta on õpetanud ukulelet ka arvukatel kursustel, koolitustel ja töötubades. Lisaks juhendab ta 35-liikmelist orkestrit Saku Mandoliinid ning osaleb mitmes ansamblis, mängides erinevaid keelpille (ukulele, mandoliin, bass jt).

Joosep on õppinud Georg Otsa muusikakoolis muusikateooriat ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikateadust. Ta oli pikka aega Eesti Rahvusmeeskoori laulja, praegu töötab ta lisaks õpetajaametile ka Klassikaraadio saatejuhina ja ajakirja Muusika toimetajana. Ta on olnud kahe viimase laulu- ja tantsupeo Rahvamuusikapeo näppepillide liigijuht, tõlkinud ja toimetanud mitmeid muusikaraamatuid ning loonud teatrilavastustele muusikat ja helikujundusi.